Masérky

Kdo jsme

Jsem moc ráda, že jste zavítali na naše stránky. Věřím, že nebudete litovat. 🙂 Nabízíme standardní masáže těla a končetin včetně masáže hlavy, obličeje ale i chodidel, dlaní aj. Můžete si vybrat z mnoha technik za jednotnou cenu, dle délky procedury. Ti z Vás co chodí pravidelně cvičit se také přijdou na své. U nás dostanete jak sportovní masáže tak i regenerační a relaxační masáže. Budeme řešit Vaše tělo jako celek, takže pokud Vás bude trápit cokoliv, neváhejte prosím a řekněte vše co máte na srdci. Pokud to bude jen trochu v našich silách, pomůžeme. Pokud ne, určitě se pokusíme najít společné řešení. Také máme v nabídce speciální procedury, které jsou především zkrášlovací. Seznam technik a ceník
Jsme k dispozici každý den včetně svátků dle objednávek.

FB. odkaz zde

Kam dál?

Ceník

Jakou masáž si vybrat

Online KALENDÁŘ

Rezervace ihned

Napsali o nás

Kde nás najdete

0
Sportovní masáže
0
Relaxační masáže
0
Zdravotní masáže
0
Medové masáže
0
Akupresura Čínská masáž
0
Markéta Karcolová

Jmenuji se Markéta a jsem zakladatelka studia. Vše začalo, když jsem měla sen na základní škole, a už tenkrát jsem věděla, že masáže naplňují můj život. Snažím se na tělo koukat komplexně, abychom našli původ problému. Za mou letitou praxi vím, že naše tělo potřebuje pravidelnou péči, ať ve formě masáže, nebo domácí péče či alespoň správného pohybu a relaxace. Díky častému vzdělávání (např: školení, semináře, praxe na ambulanci, knihy, VŠ – obor fyzioterapie, a jiné …) jsem zjistila, jak důležité je tělo vnímat jako celek, tím myslím všechny svaly, kosti, orgány, buňky, nervy, aj.. Těším se na Vaši návštěvu ať za mnou přicházíte s čímkoliv. Věřím, že budete odcházet po masáži odpočatí a spokojení.

Vzhledem k tomu, že momentálně studuji VŠ obor fyzioterapie, bohužel masíruji velmi málo 🙁 1x za 3 týdny buď úterý nebo čtvrtek navečer.

Druhy masáží:

Breussova masáž

Čínská masáž – Tuina

Dornova metoda

Havajská masáž LOMI LOMI

Indická antistresová masáž hlavy

Manuální lymfodrenáž zad, hlavy a dekoltu

Masáž horkými mušlemi

Medová detoxikační masáž

Moxování

Rekondiční masáže (klasické)

Relaxační masáže

Sportovní masáže

Těhotenské Masáže

 

Praxe

O masáže se zajímám zhruba 11 let. Začala jsem semináři, kurzy, pokračovala knihami a školou zaměřenou na alternativní čínskou medicínu. Aktuálně studuji obor fyzioterapie na VŠ v Ústí nad Labem a praxi si dále rozšiřuji v ambulanci a nemocnici, kde čerpám spoustu zkušeností.

Sportovní masáže
0
Relaxační masáže
0
Zdravotní masáže
0
Masáž lávové kameny
0
Reflexní masáž
0
Anissa Fischerová

Jmenuji se Anissa Fischerová. Masíruji několik let. Zaměřuji se hlavně na harmonizační masáže s polodrahokamy. Dále dělám reflexní masáže nohou a rukou. Provádím mnoho relaxačních technik od lávových kamenů až po čokoládovou masáž. Pracovala jsem v léčebných lázních. Těším se moc na Vaši návštěvu.

Můj telefon:

773 500 827

Jsem k dispozici v týdnu i o víkendu mezi 10:00- 21:00

Druhy masáží:

Masáž horkými kameny

Medová masáž

Rekondiční masáže (klasické)

Relaxační masáže

Sportovní masáže

Těhotenské Masáže

Praxe

Praxi mám několik let.

-léčebné lázně

-mnoho hotelů

Sekce
Sportovní masáže
0
Masáž zaměřená na fascie
0
Klasické masáže
0
Regenerační masáž
0
Hloubková relaxační masáž
0
Kateřina Čapková

Jmenuji se Kateřina Čapková a masážím jsem propadla v Kanadě, kde jsem žila téměř 2 roky.

 Vždy jsem ráda sportovala a zajímala se o zdravý životní styl, ať už to pro každého znamená něco jiného. Proto, když jsem se dostala k příležitosti začít masírovat, neváhala jsem ani minutu. V masážích jsem našla dokonalý smysl v tom, že mě tato práce nejen těší, ale zároveň mohu pomáhat i lidem zklidnit jejich duše i těla a zmírnit tak či odstranit bolest a stres. Největší odměnou je pak pro mě samozřejmě spokojený klient/klientka :). Provádím klasické, sportovní, relaxační i hloubkové techniky masáží či Lomi lomi (havajská).

 Mojí nejoblíbenější masáží je však mix všech těchto hmatů a následné individuální přizpůsobení se potřebě a přání klientů/klientek.

Těším se na Vás v týdnu i o víkendu.

Objednat se lze i přímo na mém tel:

604 105 745

Druhy masáží:

Masáž zaměřená na fascie (Deep Flow)

Hloubková relaxační masáž

Rekondiční zdravotní masáže

Sportovní masáže

 

Praxe
Praxe hlavně v zahraničí.
Masírovala jsem ve Wellness Spa
Sportovní masáže
0
Lymfatická masáž
0
Klasické masáže
0
Regenerační masáž
0
Relaxační masáže
0
Gabriela Tesařová

Jmenuji se Gabriela Tesařová a masíruji od roku 2004. K masírování jsem se dostala nejprve jako klient, jelikož jsem měla v 18 letech vážný úraz páteře. Tento obor mne tak moc nadchl, že jsem se od něj už neodpoutala. Jelikož jsem sama na sobě pocítila, jakou moc v sobě masáže mají, dokážou pomoci a to nejen od bolesti, ale i od svalového napětí či únavy a stresu.
Moje nejoblíbenější masáž je kombinace několika druhů masáží, kterou ale vždy přizpůsobím potřebám a stavu klienta. Zahrnuje prvky sportovní masáže, relaxační masáže, reflexní masáže, lymfatické ošetření, je-li třeba. Do masáže vložím i prvky z kraniosakrální terapie. V případě zájmu mohu použít i moji velice oblíbenou a osvědčenou metodu k prohřátí svalů a uvolnění fascií, kterou je masáž bylinnými nebo ovocnými měšci, které si nejprve nahřeji. Mojí novinkou je manuální lifting obličeje, který doporučuji zejména ženám, které chtějí předcházet, ale také eliminovat tvorbu vrásek. Tento druh masáže však doporučuji jako kůru, kde můžeme dosáhnout cíleného výsledku.

 

Momentálně masíruji v týdnu nepravidelně. Po, St, Pá dle objednávek v rozmezí 9:00-20:00. O víkendu pouze na dotaz více dní dopředu.

Druhy masáží:

Relaxační masáže
Klasická relaxační masáž s hloubkovým uvolněním svalstva
Indická antistresová masáž hlavy
Masáž ovocnými, bylinnými a rýžovými měšci
Beauty ošetření :
Manuální lifting obličeje
Masáž proti celulitidě
Ozdravné masáže :
Lymfatická masáž
Kraniosakrální ošetření
Alternativní ošetření :
Reflexologie nohy
Baňkování

Praxe
Praxe od roku 2017
Čínská medicína
0
Sportovní masáž
0
Klasické masáže
0
Regenerační masáž
0
Terapeutická masáž
0
Lucie Formanová

Jmenuji se Lucie a péči nejen o tělo, ale i celkovou pohodu klientů se věnuji již více než 10 let. Svou cestu jsem zahájila absolvováním masérského kurzu pro sportovní a rekondiční masáž s akreditací MŠMT. Masáže mě nadchly a s radostí jsem pozorovala úlevu u mých klientů. Přesto mě ale pořád lákalo poskytovat komplexnější péči, tedy nejen úlevu bolavým a namoženým svalům, ale zajímala mě také příčina zdravotních obtíží a způsob, jak co nejefektivněji pomoci, a nejen dotykem, ale i dalšími přírodními způsoby. Nejprve jsem se pustila do studia fytoterapie a následně se rozhodla pro studium tradiční čínské medicíny, které naplnilo mou touhu po hledání příčin problémů a naučilo mě vnímat nejrůznější souvislosti. Kromě samotného studia na Škole tradiční čínské medicíny jsem absolvovala i řadu doplňujících kurzů zaměřených např. na akupresuru, akupunkturu, aurikuloterapii, baňkování aj. Největší přínos pak pro mě měla šestiměsíční praxe u špičkového odborníka Dr. Med. Xina GUANa, Ph.D., bývalého vedoucího lékaře Kliniky TČM ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové, a současného ředitele Česko-čínského centra v Praze. 

Díky těmto zkušenostem, kurzům a vlastní praxi jsem si tak poskládala mozaiku péče o zdraví a nyní vám mohu nabídnout nejen sportovní, rekondiční a relaxační masáže, ale také konzultace vašich problémů z pohledu tradiční čínské medicíny. Kombinuji znalosti jak západní, tak východní medicíny a volím tu nejlepší cestu, jak klientovi ulevit. Můj přístup je individuální a zaměřený na specifické potíže klienta. 

Ať už si chcete jen odpočinout, zrelaxovat unavené svaly, ulevit od bolesti, nebo řešit i další problémy, jako například migrény, menstruační bolesti, nespavost, stres, chronickou únavu aj., jsem připravena vám podat pomocnou ruku a udělat vše pro to, abyste se cítili lépe. Budu se těšit na vaši návštěvu.

Objednat se lze přímo zde na webu nebo na mém telefonu:

739 692 542

Druhy masáží:

Klasické masáže

Sportovní masáže

Aromaterapeutické masáže

Relaxační masáže

Terapeutické masáže

Baňkování

Moxa

Gua-sha

Fytoterapie

Konzultace problémů z hlediska tradiční čínské medicíny

Praxe
Phone: +420 721 555 863
Fax:
Chrudimská 2b Praha 3
Hit fittness Flora