Masérky

Kdo jsme

Jsem moc ráda, že jste zavítali na naše stránky. Věřím, že nebudete litovat. 🙂 Nabízíme standardní masáže těla a končetin včetně masáže hlavy, obličeje ale i chodidel, dlaní aj. Můžete si vybrat z mnoha technik za jednotnou cenu, dle délky procedury. Ti z Vás co chodí pravidelně cvičit se také přijdou na své. U nás dostanete jak sportovní masáže tak i regenerační a relaxační masáže. Budeme řešit Vaše tělo jako celek, takže pokud Vás bude trápit cokoliv, neváhejte prosím a řekněte vše co máte na srdci. Pokud to bude jen trochu v našich silách, pomůžeme. Pokud ne, určitě se pokusíme najít společné řešení. Také máme v nabídce speciální procedury, které jsou především zkrášlovací. Seznam technik a ceník
Jsme k dispozici každý den včetně svátků dle objednávek.

FB. odkaz zde

Kam dál?

Ceník

Jakou masáž si vybrat

Online KALENDÁŘ

Rezervace ihned

Napsali o nás

Kde nás najdete

Sportovní masáže
0
Relaxační masáže
0
Zdravotní masáže
0
Medové masáže
0
Akupresura Čínská masáž
0
Markéta Karcolová

Jmenuji se Markéta a jsem zakladatelka studia. V masážích jsem našla smysl života. Vše začalo, když jsem měla sen na základní škole, a už tenkrát jsem věděla, že miluji práci s lidmi a naplňuje mě, když mohu pomáhat těm, kteří pomoc potřebují. Snažím se na tělo koukat komplexně, abychom našli původ problému. Za mou letitou praxi vím, že naše tělo potřebuje pravidelnou péči, ať ve formě masáže, nebo domácí péče či alespoň správného pohybu a relaxace. Díky častému vzdělávání, (školení, semináře, knihy, TCM škola, a jiné …) jsem zjistila, jak důležité je tělo vnímat jako celek, tím myslím všechny svaly, kosti, orgány, buňky, nervy, aj.. Těším se na Vaši návštěvu ať za mnou přicházíte s čímkoliv. Věřím, že budete odcházet po masáži odpočatí a spokojení.

Masíruji pravidelně večery v rozmezí 19:30.22:30 (ST,ČT,PÁ) a jednou za tři týdny přes den mezi 10:30-18:30 (ČT.)

Druhy masáží:

Breussova masáž

Čínská masáž – Tuina

Dornova metoda

Havajská masáž LOMI LOMI

Indická antistresová masáž hlavy

Manuální lymfodrenáž zad, hlavy a dekoltu

Masáž horkými mušlemi

Medová detoxikační masáž

Moxování

Rekondiční masáže (klasické)

Relaxační masáže

Sportovní masáže

Těhotenské Masáže

 

Praxe

O masáže se zajímám zhruba 6 let. Začala jsem semináři, kurzy, pokračovala knihami a školou zaměřenou na čínskou medicínu.

Sportovní masáže
0
Breussova masáž
0
Klasické masáže
0
Regenerační masáž
0
Relaxační masáže
0
Anna Šedivá

Jmenuji se Anna a od první chvíle, co jsem začala masírovat, jsem věděla, že tato práce je ta pravá. Přijďte se zbavit stresu, únavy i napětí. Načerpejte se mnou novou energii za doprovodu přejemné relaxační hudby, při svitu svíček, a vůni éterických olejů. Provádím relaxační, regenerační ale i klasické a sportovní masáže. Dále se zajímám o Reiki. Pomůžu vám odbourat bolesti ať jsou jakékoliv.

 

Momentálně jsem na mateřské dovolené. 🙂 Těším se na Vás „snad brzy“ až budu moct zase masírovat. Anna

Druhy masáží:

Breussova masáž

Relaxační masáže

Rekondiční zdravotní masáže

Sportovní masáže

 

 

Praxe
Praxe od roku 2017
Sportovní masáže
0
Lymfatická masáž
0
Klasické masáže
0
Regenerační masáž
0
Relaxační masáže
0
Gabriela Tesařová

Jmenuji se Gabriela Tesařová a masíruji od roku 2004. K masírování jsem se dostala nejprve jako klient, jelikož jsem měla v 18 letech vážný úraz páteře. Tento obor mne tak moc nadchl, že jsem se od něj už neodpoutala. Jelikož jsem sama na sobě pocítila, jakou moc v sobě masáže mají, dokážou pomoci a to nejen od bolesti, ale i od svalového napětí či únavy a stresu.
Moje nejoblíbenější masáž je kombinace několika druhů masáží, kterou ale vždy přizpůsobím potřebám a stavu klienta. Zahrnuje prvky sportovní masáže, relaxační masáže, reflexní masáže, lymfatické ošetření, je-li třeba. Do masáže vložím i prvky z kraniosakrální terapie. V případě zájmu mohu použít i moji velice oblíbenou a osvědčenou metodu k prohřátí svalů a uvolnění fascií, kterou je masáž bylinnými nebo ovocnými měšci, které si nejprve nahřeji. Mojí novinkou je manuální lifting obličeje, který doporučuji zejména ženám, které chtějí předcházet, ale také eliminovat tvorbu vrásek. Tento druh masáže však doporučuji jako kůru, kde můžeme dosáhnout cíleného výsledku.

 

Momentálně masíruji v týdnu nepravidelně. Po-pá dle objednávek v rozmezí 8:00-21:00. O víkendu pouze na dotaz více dní dopředu.

Druhy masáží:

Relaxační masáže
Klasická relaxační masáž s hloubkovým uvolněním svalstva
Indická antistresová masáž hlavy
Masáž ovocnými, bylinnými a rýžovými měšci
Beauty ošetření :
Manuální lifting obličeje
Masáž proti celulitidě
Ozdravné masáže :
Lymfatická masáž
Kraniosakrální ošetření
Alternativní ošetření :
Reflexologie nohy
Baňkování

Praxe
Praxe od roku 2017
Čínská medicína
0
Sportovní masáž
0
Klasické masáže
0
Regenerační masáž
0
Terapeutická masáž
0
Ing. Jana Malečková

Nová masérka ing. Jana Malečková se specializuje na čínskou tradiční medicínu. Souběžně a dlouhodobě spolupracuje také ve zdravotnickém rehabilitačním centru.

 

Masíruje každé úterý mezi 15:00-20:00. Je možné se individuálně domluvit i v jiném termínu.

REZERVACE online je možno ZDE

Druhy masáží:

Aromaterapie

Klasické

Sportovní

Relaxační

Čínská tlaková Masáž

Akupunktura

Dietetika

Fytoterapie

Terapeutické masáže

Trigger points

Myofasciální masáže

Masáž baňkami

Praxe
několik let včetně studia
Phone: +420 721 555 863
Fax:
Chrudimská 2b Praha 3
Hit fittness Flora