Masérky

Kdo jsme

Jsem moc ráda, že jste udělali ten první krok k odpočinku a přišli na naše stránky. Věřím, že uděláme maximum proto, abyste odcházeli nadmíru spokojení a odpočatí. 🙂 Nabízíme standartní masáže těla a končetin včetně masáže hlavy, obličeje ale i chodidel, dlaní aj. Můžete si vybrat z mnoha technik za jednotnou cenu, dle délky procedury. Ti z Vás co chodí pravidelně cvičit se také přijdou na své. U nás dostanete jak sportovní masáže tak i regenerační a relaxační masáže. Budeme řešit Vaše tělo jako celek, takže pokud Vás bude trápit cokoliv, neváhejte prosím a řekněte vše co máte na srdci. Pokud to bude jen trochu v našich silách, pomůžeme. Pokud ne, určitě se pokusíme najít společné řešení.
Jsme k dispozici každý den včetně svátků dle objednávek.

FB. odkaz zde

Kam dál?

Ceník

Jakou masáž si vybrat

Online KALENDÁŘ

Rezervace ihned

Napsali o nás

Kde nás najdete

Sportovní masáže
0
Relaxační masáže
0
Zdravotní masáže
0
Medové masáže
0
Akupresura Čínská masáž
0
Markéta Karcolová

Masáže naplňují můj život, a čím déle je dělám, tím víc věřím, že je to ta správná cesta .Díky knihám a TCM škole, kterou jsem pravidelně navštěvovala, jsem došla k tomu, že naše zdraví se odráží na našem způsobu života. Proto bychom měli o své tělo a zdraví pečovat, vážit si ho. Jsem moc ráda, že jste udělali ten první krok k tomu, abyste si odpočinuli prostřednictvím masáže buď ode mne, nebo od mých skvělých zástupců. Věřím, že budete spokojení. 🙂

Masíruji zatím pouze některé víkendy a večery v týdnu mimo pondělí a úterý.

Druhy masáží:

Breussova masáž
Čínská masáž Tuina
Dornova metoda
Manuální lymfodrenáž zad, hlavy a dekoltu
Masáž horkými mušlemi
Medová detoxikační masáž
Moxování
Rekondiční masáže (klasické)
Relaxační masáže
Sportovní masáže
Těhotenské Masáže

Praxe

O masáže se zajímám zhruba 6 let. Začala jsem semináři, kurzy, pokračovala knihami a školou zaměřenou na čínskou medicínu.

foto-anna.jpg
Anna Šedivá
terapeutka
Sportovní masáže
0
Breussova masáž
0
Klasické masáže
0
Regenerační masáž
0
Relaxační masáže
0
Anna Šedivá

Jmenuji se Anna a od první chvíle, co jsem začala masírovat, jsem věděla, že tato práce je ta pravá. Přijďte se zbavit stresu, únavy i napětí. Načerpejte se mnou novou energii za doprovodu přejemné relaxační hudby, při svitu svíček, a vůni éterických olejů. Provádím relaxační, regenerační ale i klasické a sportovní masáže. Dále se zajímám o Reiki. Pomůžu vám odbourat bolesti ať jsou jakékoliv.

 

Masíruji:

PO-PÁ od 8:00-16:00 nebo od 12:00-17:00. Jsem k dispozici na dotaz večery, svátky i víkendy.

Druhy masáží:

Breussova masáž

Relaxační masáže

Rekondiční zdravotní masáže

Sportovní masáže

 

 

Praxe
Praxe od roku 2017
Phone: +420 721 555 863
Fax:
Chrudimská 2b Praha 3
Hit fittness Flora