Masérky

Kdo jsme

Jsem moc ráda, že jste udělali ten první krok k odpočinku a přišli na naše stránky. Věřím, že uděláme maximum proto, abyste odcházeli nadmíru spokojení a odpočatí. 🙂 Nabízíme standartní masáže těla a končetin včetně masáže hlavy, obličeje ale i chodidel, dlaní aj. Můžete si vybrat z mnoha technik za jednotnou cenu, dle délky procedury. Ti z Vás co chodí pravidelně cvičit se také přijdou na své. U nás dostanete jak sportovní masáže tak i regenerační a relaxační masáže. Budeme řešit Vaše tělo jako celek, takže pokud Vás bude trápit cokoliv, neváhejte prosím a řekněte vše co máte na srdci. Pokud to bude jen trochu v našich silách, pomůžeme. Pokud ne, určitě se pokusíme najít společné řešení.
Jsme k dispozici každý den včetně svátků dle objednávek.

FB. odkaz zde

Kam dál?

Ceník

Jakou masáž si vybrat

Online KALENDÁŘ

Rezervace ihned

Napsali o nás

Kde nás najdete

Sportovní masáže
0
Relaxační masáže
0
Zdravotní masáže
0
Medové masáže
0
Akupresura Čínská masáž
0
Markéta Karcolová

Masáže naplňují můj život, a čím déle je dělám, tím víc věřím, že je to ta správná cesta .Díky knihám a TCM škole, kterou jsem pravidelně navštěvovala, jsem došla k tomu, že naše zdraví se odráží na našem způsobu života. Proto bychom měli o své tělo a zdraví pečovat, vážit si ho. Jsem moc ráda, že jste udělali ten první krok k tomu, abyste si odpočinuli prostřednictvím masáže buď ode mne, nebo od mých skvělých zástupců. Věřím, že budete spokojení. 🙂

Masíruji zatím pouze některé víkendy a večery v týdnu mimo pondělí a úterý.

Druhy masáží:

Breussova masáž
Čínská masáž Tuina
Dornova metoda
Manuální lymfodrenáž zad, hlavy a dekoltu
Masáž horkými mušlemi
Medová detoxikační masáž
Moxování
Rekondiční masáže (klasické)
Relaxační masáže
Sportovní masáže
Těhotenské Masáže

Praxe

O masáže se zajímám zhruba 6 let. Začala jsem semináři, kurzy, pokračovala knihami a školou zaměřenou na čínskou medicínu.

foto-anna.jpg
Anna Šedivá
terapeutka
Sportovní masáže
0
Breussova masáž
0
Klasické masáže
0
Regenerační masáž
0
Relaxační masáže
0
Anna Šedivá

Jmenuji se Anna a od první chvíle, co jsem začala masírovat, jsem věděla, že tato práce je ta pravá. Přijďte se zbavit stresu, únavy i napětí. Načerpejte se mnou novou energii za doprovodu přejemné relaxační hudby, při svitu svíček, a vůni éterických olejů. Provádím relaxační, regenerační ale i klasické a sportovní masáže. Dále se zajímám o Reiki. Pomůžu vám odbourat bolesti ať jsou jakékoliv.

 

Masíruji:

PO-PÁ od 8:00-16:00 nebo od 12:00-17:00. Jsem k dispozici na dotaz večery, svátky i víkendy.

Druhy masáží:

Breussova masáž

Relaxační masáže

Rekondiční zdravotní masáže

Sportovní masáže

 

 

Praxe
Praxe od roku 2017
Sportovní masáže
0
Lymfatická masáž
0
Klasické masáže
0
Regenerační masáž
0
Relaxační masáže
0
Gabriela Tesařová

Jmenuji se Gabriela Tesařová a masíruji od roku 2004. K masírování jsem se dostala nejprve jako klient, jelikož jsem měla v 18 letech vážný úraz páteře. Tento obor mne tak moc nadchl, že jsem se od něj už neodpoutala. Jelikož jsem sama na sobě pocítila, jakou moc v sobě masáže mají, dokážou pomoci a to nejen od bolesti, ale i od svalového napětí či únavy a stresu.
Moje nejoblíbenější masáž je kombinace několika druhů masáží, kterou ale vždy přizpůsobím potřebám a stavu klienta. Zahrnuje prvky sportovní masáže, relaxační masáže, reflexní masáže, lymfatické ošetření, je-li třeba. Do masáže vložím i prvky z kraniosakrální terapie. V případě zájmu mohu použít i moji velice oblíbenou a osvědčenou metodu k prohřátí svalů a uvolnění fascií, kterou je masáž bylinnými nebo ovocnými měšci, které si nejprve nahřeji. Mojí novinkou je manuální lifting obličeje, který doporučuji zejména ženám, které chtějí předcházet, ale také eliminovat tvorbu vrásek. Tento druh masáže však doporučuji jako kůru, kde můžeme dosáhnout cíleného výsledku.

Druhy masáží:

Relaxační masáže
Klasická relaxační masáž s hloubkovým uvolněním svalstva
Indická antistresová masáž hlavy
Masáž ovocnými, bylinnými a rýžovými měšci
Beauty ošetření :
Manuální lifting obličeje
Masáž proti celulitidě
Ozdravné masáže :
Lymfatická masáž
Kraniosakrální ošetření
Alternativní ošetření :
Reflexologie nohy
Baňkování

Praxe
Praxe od roku 2017
Sportovní masáže
0
Breussova masáž
0
Klasické masáže
0
Regenerační masáž
0
Antistresová masáž dekoltu a obličeje
0
Jana Votrubcová

Zdravím Vás. Jmenuji se Janka. K masážím jsem se dostala přes reflexologii,jež mě velmi zaujala a začala jsem se jí věnovat. Postupně jsem přidávala i jiné techniky a olejové masáže, od některých jsem ustoupila a v jiných se vzdělávala. V dnešní době je na výběr spousta terapií a druhů masáží a třeba Vám bude vyhovovat některá ode mě. Těším se na Vás.

Druhy masáží:

-klasické
-relaxační
-reflexní masáž chodidel
-medová detoxikační masáž
-čokoládová masáž-peeling, masáž zad, zábal
-antistresová masáž dekoltu a obličeje
-neurodistenzivní lymfatická masáž
-breussova masáž zad

Praxe
Praxe od roku 2015
Phone: +420 721 555 863
Fax:
Chrudimská 2b Praha 3
Hit fittness Flora