Jak to u nás ve studiu funguje

Proč právě k nám:

Dnes je mnoho masérů, masérek a fyzioterapeutů. Tak proč zrovna k nám? Zaměřujeme se na tělo komplexně. Snažíme se o uvolnění svalů nejen v místě bolesti. Nabízíme mnoho druhů masérských technik. Pokud je to potřeba, rovnáme pohybový aparát dornovou metodou či fyzioterapeutickými technikami.

Rezervace:

Je možné se objednat přes SMS nebo tel.hovor (721 555 863), další možnosti jsou přes rezervační formulář, email či FB stránky a u konkrétní masérky. Je na Vás co zvolíte, snažím se být na všech frontách. Pokud neodpovídám hned, prosím volejte nebo pište SMS. Je samozřejmě možné se objednat i hned po masáži v případě, že jste s konkrétní masérkou spokojeni. Svou objednávku můžete sledovat online v kalendáři. Nejpozději 1 hodinu 30 min před masáží je nutné poslat potvrzovací SMS na 721 555 863. V případě, že zprávu neodešlete píšu já Vám. Potvrzování platí hlavně u rezervací, které jsou uskutečněné jeden nebo více dní dopředu.

Zrušení masáže:

Někdy se stane situace, že nemůžete dorazit na objednanou masáž. Prosím Vás, dejte mi to vědět alespoň 3 hodiny předem. Popřípadě, když už se večer například nebudete cítit dobře (nachlazení,aj,..), napište to už ten den večer, klidně i o půlnoci!!! Já tak mohu místo Vás objednat někoho jiného a nemusím pak řešit nepříjemné situace. Některé masérky nejsou z Prahy a je potřeba jim tyto informace sdělit opravdu co nejdříve!

 

Co sebou:

Sebou nepotřebujete vůbec nic. V případě, že si chcete před nebo po masáži dát sprchu, není to problém. Zapůjčíme Vám župan, osušku, mýdlo i pantofle v ceně masáže 🙂

Doporučení:

Doporučuji dodržovat pitný režim, hlavně pití obyčejné vody. Před a po masáži je to obzvlášť velice důležité. Masáž podporuje látkovou výměnu a zvýšením příjmu tekutin docílíme toho, že se toxiny dostanou z těla pryč rychleji a efektivněji.

Oleje: 

U nás ve studiu používáme vysoce kvalitní přírodní olej německé kvality, který je šetrný k pokožce. Tento masážní olej je vhodný pro citlivou pleť, je protizánětlivý s vitamínem E. Neobsahuje konzervační látky a je dermatologicky testován.

Masáže – techniky

Nabízíme mnoho technik, ale každá masérka nabízí různé druhy masáže. Prosím Vás, pokud chcete přijít na jiné techniky než jsou ty klasické (např. Lávové kameny,…), sdělte mi to předem. Popřípadě koukněte na profil masérek. Tam uvidíte jaké techniky jaká masérka nabízí.

 

Po masáži:

Budeme moc rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu. Buď zde můžete napsat recenzi co se Vám líbilo nebo nelíbilo. klidně mi můžete poslat kdykoliv SMS, popřípadě to sdělte konkrétní masérce po masáži. Je pro nás velice důležitá Vaše spokojenost. Proto Vás moc prosím, nenechávejte si Vaše dojmy, postřehy pro sebe. Moc děkuji. 🙂

 

Kam dál?

Jakou masáž si vybrat

Náš tým

Rezervace

Online kalendář

Seznam technik

Kontakt

Phone: +420 721 555 863
Fax:
Chrudimská 2b Praha 3
Hit fittness Flora